Ідея екологічно чистого транспорту завойовує серця. Слідом за появою легкових електрокарів починає з'являтися і необхідна інфраструктура. Низка держав замислюється про те, що б перевести пасажирські та вантажні перевезення на електротранспорт. Ця мода підбирається і до мотоциклів. Як повідомляє видання New Atlas, компанія LMX Bikes створила надлегкий фрірайд-мотоцикл.

Силовий агрегат являє собою електричний безщітковий двигун постійного струму з контролером Kelly, оснащений рекуперативним гальмуванням і живиться компактної батареєю Samsung ємністю 1,7 кВт•год. Двигун розрахований на 3 кВт потужності, яка доступна при керуванні мотоциклом в режимі Eco, але легко може бути збільшена до 8 кВт в режимі Boost. В обох випадках LMX має крутний момент 300 Нм, достатній для подолання нахилу в 45 градусів.

Видаючи 11 кінських сил, пристрій важить всього 42 кілограми і більше схожий на гірський велосипед, ніж на мотоцикл. Трьох годин зарядки повинно вистачити на подолання близько 60 км. Батарея легко піддається заміні. На випадок якщо заряду не вистачить, в комплекті є запасні педалі. Новинка повинна з'явитися на ринку вже в березні наступного року.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про будівництво дороги з паперу

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако оконфузився на відпочинку з Ганною Богдан: "Вчуся тримати"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Показати ще