Віртуальна реальність виходить за межі відеоігор. На сьогоднішній день їй всерйоз зацікавились військові, розробники промислового обладнання та багато інших. Дослідницька група з Дрездена розробила надтонку "електронну шкіру", яка буде використовуватися для управління доповненої реальністю. За даними порталу Science Andvances, мова йде про мікродатчик, здатний відстежувати напруженість і напрям магнітного поля.

Винахід являє собою найтоншу плівку з датчиками всередині. Причому "електронна шкіра", за словами розробників, буде в два рази тонше звичайної харчової плівки — 3,5 мікрометра. "Електронна шкіра" вже продемонструвала свою ефективність в роботі найпростіших механізмів управління.

Наприклад, коли прилад кріпився в районі зап'ястя і до нього підносили палець з магнітом, з'являлася активна віртуальна клавіатура. А коли датчик був прикріплений до долоні, можна було збільшувати або зменшувати яскравість екрану, лише повертаючи руку. Новий винахід допоможе в роботі численних додатків і відеоігор доповненої реальності.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Найважливіші молитви в Батьківську суботу: надайте повагу покійним за біблійними прикладами

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про смерть від віртуальної реальності