Нові дослідження довели, що тримати яблуко під проточною водою протягом декількох секунд недостатньо, щоб позбутися пестицидів на поверхні.

Дослідники з Массачусетського університету перевірили кілька різних способів позбавлення від хімічної напилення з фруктів: розчин відбілювача, харчову соду і звичайну проточну воду. Сода виявилася найкращим способом позбавлення від хімікатів.

Пестициди позбавляють плоди від різних захворювань і комах, однак ці речовини можуть завдати людині шкоди при вживанні з їжею. Крім цього, Всесвітня організація охорони здоров'я заявляє, що деякі пестициди можуть завдати шкоди нервовій системі дітей.

Деякі люди просто купують органічну їжу, проте навіть вони можуть бути дорогими і не гарантують відмова від пестицидів під час вирощування.

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

Топ-5 порад Андре Тана щодо вибору одягу: як зрозуміти, що "цiй речі час на смітник"

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Показати ще

Вимірюючи хімікати на поверхні і всередині плодів, дослідники виявили, що розчин харчової соди краще, ніж відбілювач і вода у видаленні пестицидів. Через 12-15 хвилин в посудині для випічки, наповненої розчином води і соди, хімікати повністю зникли з поверхні плоду.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цифрові технології переможуть злидні.