На сьогоднішній день не менше п'яти держав заявили про свій намір колонізувати Марс. Така ж кількість країн повідомила про місячні плани. Ймовірно, що нові технологічні можливості і зростання населення планети Земля незабаром приведуть до масового заселення нежилих космічних тіл. Відповідні приготування проходять вже зараз. Як повідомляють російські ЗМІ, деякі країни вже пробують вирощувати овочі на Марсіанському грунті, а космічне агентство NASA пропонує коригувати геном астронавтів.

Вчені, що представляють компанію RS Components, вважають, що в 22 столітті понад мільйон землян іммігрують на інші планети. Згідно з їхніми прогнозами, вже до 2100 року люди колонізують Місяць і Марс. Фахівці RS Components заявляють, що на території нежилих космічних тіл в 22 столітті будуть побудовані колонії для зручного життя землян.

Менше ніж через сотню років космос зможуть освоювати не тільки спеціалізовані астронавти, але і звичайні представники громадськості. Найімовірніше, земляни почнуть відвідувати Марс і Місяць для відпочинку, а хтось перелетить туди на постійне місце проживання. За весь час освоєння космосу у вакуумному просторі побували лише 500 осіб, але з розробкою туристичних програм це можна буде виправити. Імовірно, незабаром ця цифра сягне десяти тисяч.

Раніше портал "Знай.ua" пвідомляв про реакцію інопланетян на земний клімат

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще