Команда інженерів МТІ, виграла конкурс проектів міста, в якому можуть жити колонізатори Червоної планети, повідомляє Space.com.

Конкурс проводився спільно NASA і ESA і припускав, що учасники запропонують вирішення проблем, з якими можуть зіткнутися колонізатори Марса. Учасникам варто запропонувати концепції житлових будинків, в яких можна перебувати в безпеці на Червоній планеті.

Запропонована інженерами МТІ концепція передбачає будівництво на Марсі житлових "дерев", з'єднаних один з одним за допомогою тунелів ("коріння"). "Дерева" являють собою купола, які будуть захищати астронавтів від радіації, а "коріння" дозволять їм безпечно подорожувати від одного купола до іншого.

Кожен подібний купол буде вміщати в себе 50 осіб, за задумом команди передбачається будівництво 200 куполів. Тобто, запропонований інженерами проект передбачає проживання на території поселення 10 тисяч осіб.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще

У вересні 2015 року фахівці NASA провели прес-конференцію, під час якої розповіли про те, що знайшли докази існування рідкої води на поверхні Марса.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що археологи виявили загублене місто.