Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск продемонстрував перший робочий ліфт, що опускає новенький електрокар в підземний тунель.

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

Після того, як ліфт опускає електромобіль в тунель, фахівці переміщують машину на самохідну платформу. Саме вона доставляє транспорт в пункт призначення.

Другий ліфт піднімає авто на поверхню разом із пасажирами. Маск загорівся ідеєю створити інноваційні тунелі, щоб врятувати міста від заторів, взимку в 2016 році. І вже навесні їх почали рити, після чого засновник Tesla вирішив об'єднати підземні ходи з транспортною системою Hyperloop.

Популярні новини зараз
"Полювання" на ухилянтів? На дорогах запускають мобільні блокпости – що це означає Гороскоп на сьогодні, 23 травня: що готує день усім знакам Зодіаку – сюрпризи, випробування і неприємні відкриття Штурмовики і піхота? Куди будуть мобілізувати після 50 років Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації
Показати ще

На даний момент Маск займається дозволом на будівельні роботи від влади.

Як повідомляв портал "Знай.иа", Маск розповідав, що отримав вербальне схвалення проекту на будівництво підземного тунелю для високошвидкісного транспорту з Нью-Йорка до Вашингтона.