На конференції з Faculty Summit 2018 інженери з лабораторії Microsoft Research представили робота, який цілком може замінити секретаря. В якості демонстрації здібностей пристрою робот відкрив дверцята холодильника і пригостив усіх прохолодними напоями, що безсумнівно здивувало публіку.

Відео з роботом:

Під капотом у робота штучний інтелект, який в пристрій працює як з фізичними потужностями роботом, так і з хмарним сервісом Microsoft Azure. Робот може розпізнавати обличчя, планувати дії і виконувати поки базові алгоритми, які полегшать життя людини. Але поки не варто сподіватися на виконання складних завдань. Однак, принести газовану воду з холодильника він вже може. На відео робота показали в людській оболонці, щоб зробити його схожим на нас. Це не тільки збільшує його можливості, але і робить його більш природним в навколишньому середовищі. Цілком можливо, що його зроблять з оболонкою зі шкіри, щоб бути максимально схожим на людину.

Популярні новини зараз

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

На сьогоднішній день робот — прототип, який не з'явиться на масовому ринку. Планується, що надалі компанія зможе випустити робота, який зможе працювати на ресепшені, допомагати секретарям і офіціантам, а також відповідати на питання відвідувачів, однак тільки для бізнесу. Кожного охочого дивного помічника не отримати.

Нагадаємо, що мобільні оператори України на даний момент зосереджені на поліпшенні якості в існуючих мережах. Тобто найближчі кілька років чекати 5G в Україні не варто.

Як повідомляв раніше Знай.uа, 19 серпня в Амстердамі, столиці Нідерландів, в одному з офіційних магазинів компанії Apple раптово вибухнув iPad. Джерела повідомляють, що причиною вибуху гаджета став перегрів або негерметичний акумулятор.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Компанія впевнена, що нова система дозволить клієнтам отримувати відповіді на свої питання набагато швидше і простіше.