Корпорація Microsoft заявила про те, що зафіксувала спроби Росії вплинути на вибори в у американський Конгрес, що відбудуться у листопаді. Представники компанії упевнені, що таким чином Кремль намагається підірвати основи демократії в країні.

Про це пишуть у вівторок, 21 серпня західні ЗМІ.

Microsoft визначила, що "група хакерів, пов'язана з російським урядом, створила помилкові домени, які виявилися підробкою двох американських консервативних організацій - інституту Хадсона і Міжнародного республіканського інституту".

У повідомлені вказано, що таким чином було створено ще три фейкові домени, щоб складалось враження їх відношення до американського Сенату. В компанії вважають, що злочинці намагаються підірвати основи демократії в країні.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

"У нас немає сумнівів у тому, хто несе відповідальність", - сказав президент компанії Бред Сміт. Він зауважив, що поки ніхто не намагався увійти на такі сайти.

Спроби втручання були, нібито, здійснені групою хакерів Strontium, відомої також як Fancy Bear або APT2.

Додамо, що нещодавно оприлюднили інформацію про контакти штабу Трампа з Кремлем під час процесу голосування: всього їх нарахували близько 18-ти.

Дивіться: Державний жепартамент вимагає пояснень у російського дипломата

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп назвав тих, кому не вигідно було зірвати або суттєво плинути на результати виборів.

Як повідомляв Знай.ua, на спроби проникнути в американські комп'ютерні системи або втрутитися в американські вибори, Вашингтону необхідно рішуче відповідати кібератаками.

Також Знай.ua писав, що окупанти скасували "вибори" на Донбасі. Так звані вибори вибори на окупованих і підконтрольних Кремлю територіях Донецької та Луганської областей переносять на невизначений термін.