При Міністерстві освіти і науки України створено експертно-консультативний комітет з цифрових технологій в освіті. Відповідний наказ №516 підписаний 22 травня.

Комітет створено в рамках виконання Меморандуму про співпрацю, підписаного міністерством і соціальним проектом "IT-школяр" у квітні цього року. До складу комітету увійшли викладачі загальноосвітніх шкіл і вищих навчальних закладів, представники комерційного IT-освіти, IT-компаній.

Комітет буде надавати міністерству експертну та консультативну допомогу в розробці нової навчальної програми з інформатики для 1-12 класів, сучасних методик викладання предмета, вимог до підручників і шкільного цифрового обладнання. Окрему увагу планують приділити підвищенню кваліфікації вчителів інформатики та підготовці майбутніх педагогів.

"Мета проекту "IT-школяр" змінити не тільки зміст шкільної інформатики, але взагалі підходи до середньої освіти. Школа не може бути автономною від навколишньої дійсності. Поряд з фундаментальними знаннями вона повинна знайомити дітей з сучасними технологіями, готувати їх до нових професій, давати навички, затребувані в сучасному світі. Ми вдячні міністерству за підтримку і відкритість до громадських ініціатив. Тепер у нас є інтелектуальний, технологічний та адміністративний ресурс для прогресивних змін у школі", — сказав автор проекту, віце-президент АППУ Валерій Омельченко.

Нагадаємо, в рамках проекту "IT-школяр" протягом семестру в трьох загальноосвітніх школах Києва та Чернігівської області проходили безкоштовні факультативні заняття з програмування, 3D-друку, технологій віртуальної реальності, створення сайтів і ігор, управлінню дрона та інші.
Проект був створений в грудні 2016 року. До однойменної робочої групи приєдналися близько 30 компаній у сфері IT-бізнесу та ІТ-освіти.

Популярні новини зараз

Львів'янка показала життя в Польщі у злотих: скільки витрачають на їжу та оренду житла

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще