Автовиробники змагаються один з одним у сфері електротранспорту. Розробники систем штучного інтелекту намагаються, в свою чергу, схилити їх до впровадження своїх віртуальних асистентів. Тепер в цю технологічну гонку включилися ще й виробники мотоциклів. Як повідомляє видання Highsnobiety, Yamaha, представила перші подробиці свого проекту Motoroid.

Yamaha поділилася першими зображеннями концепт-мотоцикла Motoroid, який буде взаємодіяти з наїзником завдяки штучному інтелекту. Yamaha використовує в мотоциклі власні розробки в області ШІ, які, за запевненням представників компанії, дадуть водієві досвід "кандо", японської концепції глибокого натхнення і задоволення.

Судячи з викладеним в мережі фотографій, розумний мотоцикл оснащений акумуляторами, що нагадують зовні хромовані каністри. Вони розташовуються під сидінням, надаючи моторойду схожість з гоночними мотоциклами. Презентація розумного транспорту відбудеться на моторшоу в Токіо, разом з двадцятьма іншими новинками від компанії Yamaha.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про зарядку електрокарів під час їзди