Інсайдери опублікували в мережі креслення майбутніх моделей iPhone, на них можна побачити зовнішній вигляд гаджетів.

Судячи по зображенню, діагональ їхнього екрану становитиме 6,1 і 6,5 дюйма, пишуть в GSM Arena.

Старша модель буде обладнана 6,5 дюймовим екраном і функціональною камерою. Експерти припускають, що вона буде мати відразу три модулі, проте також існує думка, що один з вирізів призначений для спалаху.

Друга модель майбутнього iPhone буде мати екран в 6,1 дюйма, судячи з усього це буде бюджетна модель. Низьку вартість забезпечить відсутність підтримки технології 3D Touch.

Габарити смартфонів становлять 157,2 х 77,1 мм, що трохи менше в порівнянні з розмірами 5,5-дюймового iPhone 8 Plus (158,4 х 78,1 мм). Цей підтверджує повідомлення про те, що новий гаджет від Apple отримає "компактний корпус".

На правому торці корпусу телефону як і раніше буде розташована кнопка блокування екрану і включення мобільного пристрою.

Популярні новини зараз

Горить український гуртожиток з біженцями з Донбасу: є постраждалі, включаючи дітей

"Холостячка" Мішина зайнялася справою, яку ненавидить заради Еллерта: "Чекаю на тебе, коханий"

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Apple переробила свій алгоритм роботи Face ID для прискорення розблокування екрану нових iPhone.

У 2018 році Apple покаже три нових моделі iPhone і анонсується, що в них Face ID буде працювати на 300% швидше, ніж у iPhone Х. Відомо, що компанія вирішила залишити ті ж датчики, але переробили алгоритми. Крім того, покращений алгоритм підвищить надійність Face ID.

Ймовірно також, що найдорожчий iPhone Х Plus отримає підтримку двох SIM-карт. Вимушене рішення зумовлене бажанням скласти конкуренцію всім іншим виробникам у Китаї та Індії. Якщо це справді так, то iPhone Х Plus буде першим смартфоном від Apple з підтримкою двох SIM-карт.