Пару тижнів тому на аукціон Charitybuzz виставили один з небагатьох працюючих комп'ютерів Apple I.

Початкова ціна за 40-річну модель була встановлена на рівні $70 тисяч, однак під час аукціону вартість піднялася до $210 тисяч і сьогодні раритет з 4 КБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і процесором з частотою 1 МГц пішов з молотка.

Невідомий щасливчик отримає той самий комп'ютер, який в гаражі Стіва Джобса збирав Стів Возняк з товаришами. Цей примірник є головним атрибутом Apple.

Оригінальний корпус не зберігся, зате є працездатна плата, крутий монітор Sanyo, модифікована клавіатура і сучасний блок живлення.

Коли Apple I пустили в продаж, його ціна була близько $666,66. За сучасними мірками це приблизно $2900. Виходить, за 40 років вартість комп'ютера збільшилася більш ніж у 70 разів.

Раніше повідомлялося, що компанія Google створила кращий в світі планшет, який працює на Chrome OS і перевершує всіх своїх конкурентів. Вартість нового гаджета - $500.

Основою новинки став 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц і графікою Adreno 630. Завдяки йому, планшет може працювати на одному заряді при активному екрані більше однієї доби.

Поки Google не повідомляють, чи зможе пристрій підключатися до мережі стільникового оператора LTE 4G або якийсь інший. Зате ми точно знаємо, що в якості ОС використовується Chrome OS. Якщо кратно описувати дану операційну систему, то доречно буде сказати, що це щось середнє між macOS і Linux, але дуже сильно спрощене і адаптоване здебільшого під роботу з інтернетом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що IT-журналіст Марк Гурман поділився інформацією про те, що у початкового концепту iPhone X був інший вигляд. Про це повідомляють ЗМІ.

Флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.

Під час розробки iPhone X Apple планувала повністю відмовитися від провідної зарядки. Однак на той момент це було неможливо, оскільки бездротове рішення було досить повільним у порівнянні з традиційним. Включення в комплект поставки бездротового зарядного пристрою ще більше збільшило б вартість смартфона.