В'єтнамська компанія Bkav, яка займається кібербезпекою, винайшла спосіб обійти захист Face ID у новому iPhone X.

Ентузіасти створили на 3D-принтері маску, яка в точності повторює контури обличчя гаджета. Фанати Apple переглянули відео, але не повірили в'єтнамцям. Після цього вони показали експеримент більш детально.

Глядачі припускали, що автори ролику заздалегідь внесли у пам'ять телефону зображення маски або просто змонтували кадри. Ведучому довелось повторити спробу.

Хлопець на відео спеціально вимкнув функцію "дивитись у камеру", яка зменшує шанси розблокувати iPhone X, та очистив пам'ять Face ID. Він зареєстрував своє обличчя у пам'яті, а потім почав розблоковувати гаджет маскою. Захист вдалося обійти за кілька секунд.

У Bkav розповіли, що для зняття тривимірного зліпка з особи умовного власника задіяли установку з кількома камерами. Отримавши знімки, зроблені з різних ракурсів, фахівці вручну сформували об'ємне зображення, яке надрукували на 3D-принтері. Згодом готову маску обробили вручну для імітації природного людського погляду.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

"Холостяк" Заливако роздягнув учасницю на першій же зустрічі: "Не встигла схуднути"

Показати ще

Корпорація Apple представила iPhone X 12 вересня цього року. Вартість смартфону починається від 1 тисячі доларів у Сполучених Штатах, в інших країнах - дорожче.

Дивіться, як в'єтнамці обійшли Face ID

Як повідомляв портал "Знай.ua", екран iPhone X нестабільно працює при низькій температурі. При натисканні на нижню частину екрану чути клацання.