Samsung поки не зуміла змінити погану репутацію свого цифрового помічника Bixby, особливо якщо порівнювати з конкурентами Google Assistant, Alexa і навіть з Siri. Але компанія не здається, і планує перетворити Bixby в розумний динамік, який буде схожий на Echo, Home Google і HomePod від Apple.

Очікується, що Samsung оголосить про своєму новому пристрої протягом наступного місяця. Якщо це правда, ймовірною метою запуску буде 9 серпня під час Samsung Unpacked для Galaxy Note 9.

Крім колонки і Galaxy Note 9, компанія представить і розумні годинник.

Згідно джерел, розумна колонка Samsung буде виглядати як куля на ніжках. Як і Apple, Samsung планує випустити на ринок свій продукт в першу чергу як преміум-динамік. З головних новшествст варто відзначити дивовижну функцію: динамік Bixby має функцію "зсуву звуку", де звук динаміка може бути спрямований у бік людини, який говорить команди колонці.

Нагадаємо, що японський інтернет-магазин Elecom анонсував продаж серії незвичайних насадок для зарядки Lightning для iPhone під назвою Cable Mania. Автори незвичайного девайса заявили, що його основне призначення - це збільшення тривалості життя кабелю зарядки для iPhone, запобігаючи його вигин і залом. Концепція Cable Mania передбачає, що власник iPhone або iPad може вставити кабель в більш широкий порожнистий коннектор. З його допомогою кабель буде зручніше вставляти в роз'єм і діставати назад без зайвого тертя.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google змусять заплатити штраф у розмірі 5 млрд. доларів. Таку суму назвали регулюючі органи ЄС за порушення антимонопольного законодавства. Європейська комісія встановила такий штраф за комплект додатків для Android від Google.

Раніше Європейська комісія звинуватила Google у зловживанні своїм домінуванням на ринку Android, об'єднавши свою пошукову систему і додатки Chrome в операційній системі. Google також нібито заблокував виробників телефонів від створення пристроїв, які запускають розгалужені версії Android.