Незручні, даремні, застарілі, інколи зовсім шкідливі. Позбавтеся від цих програм як можна швидше.

1. Flash Player та інші застарілі технології. Колись веб-сторінок потрібні такі плагіни, такі як Adobe Flash, Microsoft Silverlight або Java, щоб програвати відео або показувати різноманітні аплети. Тепер, коли більшість сучасних сайтів перейшло на HTML5, в цих штуках більше немає потреби.

2. "Аміго" та інші junkware-додатки. Якщо ви встановлюєте багато програм і неуважно вивчаєте, що вони пропонують встановити у доважок, ви виявите у себе багато непроханих гостей. Все це безперечно варто видалити.

3. CСleaner та інші чистильники системи. Багато хто не уявляє життя без програм на зразок CCleaner або IObit Advanced SystemCare. Але вони не роблять нічого такого, на що не здатна вбудована Очищення диска Windows 10. До того ж багато чистильники, твікери і оптимізатори поселяються в треї і відбирають системні ресурси.

Популярні новини зараз

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Марцінків готує франківчанам неприємний сюрприз у транспорті: "4 гривні - мало"

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Показати ще

4. Передустановлене ПЗ. Який ноутбук б ви не придбали — HP, Dell, Toshiba, Lenovo, ви виявите в ньому набір попередньо встановленого ПЗ від виробника, користі від якого немає ніякої.

5. Metro-додатки Windows 10. Microsoft старанно нав'язує нам безліч так званих Metro-додатків. Це 3D Builder, Xbox, "Карти", "Погода", OneNote, "Новини" та інші. Про них теж варто забути.

6. Edge і Internet Explorer. Internet Explorer 11 — остання версія цього "легендарного" браузера. Їм вже давно ніхто не користується, тим не менш Microsoft залишає його в складі Windows 10.

7. Skype Click to Call. Досить марна розширення для браузера, яке встановлюється разом зі Skype. Воно дозволяє телефонувати за номерами, які зустрічаються на веб-сторінках.

8. Windows Media Player і QuickTime. Ви ще користуєтеся стандартним програвачем від Microsoft? Є безліч куди більш зручних і функціональних альтернатив.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що девайси LG знаходяться на гачку у хакерів.