У Windows 10 відбулося найсильніше зниження частки на ринку комп'ютерних операційних систем за всю історію існування операційної системи.

Аналітики повідомили, що в березні 2018 року Windows 10 виявилася встановленої на 33,3% персональних комп'ютерів у всьому світі.

У листопаді 2017 року Microsoft повідомила, що Windows 10 встановлена на 600 млн пристроїв. Windows 10 вийшла на масовий ринок в кінці липня 2015 року. За перші 24 години ОС була встановлена на 14 млн пристроїв, а через три тижні — на 53 млн комп'ютерів. Що стосується вересня 2016 року, Microsoft відзвітувала про 400 млн використовуваних копій "десятки". Відмітка в півмільярда була підкорена в травні 2017 року.

За даними NetMarketShare, найпопулярнішою операційною системою для десктопів і ноутбуків залишається Windows 7, частка якої за підсумками третього календарного місяця 2018 року досяг 43,4%. Показник Windows 8.1 склав 5,5%, в активі Windows XP — 4,6%. Нагадаємо, що на початку 2018 року Microsoft припинила основну підтримку Windows 8.1, в результаті чого компанія зняла з себе гарантійні зобов'язання і перестала приймати запити на додавання нових функцій в платформу. Така ж ситуація і з попередніми версіями операційної системи.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що південнокорейська компанія Samsung представила на домашньому ринку нову модель Galaxy J2 Pro. Повідомляється, що смартфон створений для студентів, які намагаються уникнути розсіювання уваги через інтернету.

J2 Pro виглядає як звичайний бюджетник: дозволяє дзвонити, писати повідомлення і знімати на вбудовану камеру. Однак у J2 Pro немає модулів для підтримки 2G або 3G, а також відсутня можливість підключення до мереж Wi-Fi.

Крім цього, апарат володіє 5-дюймовим дисплеєм Super AMOLED з роздільною здатністю qHD, працює на базі чотирьохядерного процесора з тактовою частотою 1.4 GHz, має 1,5 ГБ оперативної пам'яті та накопичувач на 16 Гб (розширюється за допомогою SD-слота).