Представники Microsoft повідомили, що офіційно запатентували свій новий смартфон, особливістю якого буде подвійний дисплей.

В останньому випущеному патенті компанії Microsoft зображений смартфон з подвійним дисплеєм і камерою, яку встановили в тонкій лицьовій стороні пристрою. Для того, щоб виступає камера не заважала телефону в закритому або складеному положенні, Microsoft створила спеціальний регульований механізм, щоб заховати камеру в бічну панель для зручності експлуатації.

Варто зазначити, що для збереження подвійного дисплея в закритому стані в конструкції будуть використані або магніти, або ж новий пружинний механізм. Безсумнівно, це вплине на працездатність акумулятора, оскільки два дисплеї значно швидше розрядять телефон.

Microsoft також зазначає, що до смартфону з подвійним дисплеєм можна буде підключити клавіатуру, а також ігровий контролер. Крім цього стало відомо, що фронтальна камера Microsoft буде розпізнавати жести і особи навіть при поганому освітленні.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий дизайнер Мартін Хайєк продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

Відомо, що Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудіофілов.

Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них великі динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися кращого звуку.

На думку Мартіна, на зовнішній стороні амбушюр повинні розташовуватися сенсорні панелі на зразок тієї, що встановлена в розумній колонці Apple. Вона також буде необхідна для управління голосовим помічником Siri.