Google показав новий проект з використанням ІІ під назвою "Move Mirror". Нейромережа навчилася знаходити фото з людиною в такій же позі, в якій знаходитеся і ви.

Подивіться на цю технологію в дії:

Причина його існування? Веселощі, в основному. Google також хотів "зробити машинне навчання більш доступним для кодувальників і розробників", одночасно надихаючи їх на використання технології та запуск з нею для власних програм.

При пошуку відповідного зображення експеримент використовує вашу "інформацію про позу" - розташування 17 різних частин тіла, включаючи плечі, гомілки і стегна. Згідно объяснителю Google, він не враховує будь-яких індивідуальних характеристик, таких як стать, висота або тип тіла.

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Використання комп'ютерів для виявлення пози не є новим, адже технологія захоплення руху використовувалася протягом десятиліть для захоплення реальних людських рухів для блокбастерів.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що на ринку ПК спостерігається зростання, який був помічений вперше за 6 років, це не привід для радості. Тепер навіть жорсткі диски відходять у минуле до дискети та CD-дисків.

Компанія Western Digital повідомила про намір закрити один із заводів по виробництву HDD в Малайзії: точніше, Petaling Jaya.

Як повідомляв Знай.uа, месенджер Facebook частково об'єднається з Instagram. Тобто користувачі Facebook Messenger побачать у своїх контактах друзів з Instagram. Про це повідомляє TechCrunch.

Майбутнє нововведення на даний момент вже тестується серед обмеженого числа користувачів, проте вже сприймається в багнети тими, хто має велике число передплатників в Instagram.

Також Знай.uа писав, що компанії Microsoft і Walmart уклали договір про п'ятирічний стратегічне партнерство в сфері технологій і торгівлі. Все це зроблено заради конкуренцію з Amazon, який протягом декількох років домінує на ринку продажів. Не секрет, що Walmart і Microsoft є найбільшими конкурентами Amazon. Завдяки спільним зусиллям і різним сферам діяльності, компанії планують зрушити Amazon з лідерів на ринку.