Останні роки відзначені двома хвилюючими тенденціями. По-перше, традиційна демократія країн світового економічного центру переживає серйозну кризу. Ніщо вже не нагадує в цьому світі про кінець історії і про безвітряні 90-ті. У парламенти країн Європи приходять праві партії, а президенти ядерних держав погрожують спопелити цю планету. Друга тенденція не менш хвилююча і вона пов'язана зі стрімким розвитком штучного інтелекту.

Портал healthystyle пропонує поглянути на точку перетину цих двох ліній. Думка про те, що штучний інтелект може стати президентом, не здається такою вже фантастичною. Слід вважати, що такий президент не був би схильний до марнославства, не мав би частки у великому бізнесі, не переслідував би сімейні або кланові інтереси.

Прийняттю будь-якого рішення передував би ретельний і всебічний аналіз питань. Блага витрачалися б із урахуванням середньої і далекої перспективи. У загальному і цілому можна сказати, що такий президент був би менш людяним. Як стверджують ряд критиків, зростаюча популярність цієї ідеї пов'язана із втратою людьми віри у свої сили і віри в ефективність традиційної демократії.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про кадровий голод у цифрових корпораціях.

Популярні новини зараз

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Показати ще