Виробництво смартфонів є однією з тих галузей, яка розвивається швидкими темпами, проте однією з основних проблем є батарея. Проте вчені з Університету Міссурі виявили наноматеріал, який дозволить продовжити роботу акумулятора в 100 разів.

Основний розвиток смартфонів пов'язано з поліпшенням процесорів, камер та дисплеїв, в той час як батареї відрізнялися тільки ємністю, а спроби зробити їх тонше приводили до перегріву. Але новий наноматеріал зменшує кількість вироблюваного акумулятором тепла, що скорочує витрату енергії. Провідний спеціаліст Діпак Сінгх розповів про теоретичні розробки, згідно з яким акумулятора буде достатньо 5 годин зарядки для того, щоб забезпечити смартфон енергією майже на 500 годин.

Матеріалом, що дозволяє досягти таких вражаючих результатів, є кремній з нанесеним на нього магнітним шаром. Гексагональна структура матеріалу дозволяє правильно направляти електрику, тим самим оберігаючи пристрій від ушкоджень під час випадкових збоїв, поки пристрій знаходиться на зарядці. На даний момент всі розробки вчених представлені тільки теоретичними даними, а для створення нанобатареї потрібні подальші дослідження.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Кока-Кола – мабуть, єдиний напій, з яким постійно проводять жартівливі експерименти. Однак мало хто знає, що в ряді випадків ця "рідка шипучка" може бути корисною з практичної точки зору.

Наприклад, з її допомогою можна очистити радіатор автомобіля і, таким чином, вона допомагає заощадити деякі засоби і час через відсутносість потреби відвідувати СТО. Головне, правильно виконати всі необхідні маніпуляції, про які детально розповідається в ролику.

Дуже важливо: перед тим, як здійснити таку маніпуляцію зі своїм авто, добре запам'ятайте порядок дію, щоб не допустити зайвих проблем із "залізним конем". Ні для кого не секрет, що Кока-кола – це дуже універсальний засіб. За допомогою напою можна впоратися з безліччю проблем – від іржі до нудоти.