Новітня "компактна" камера Nikon має об'єктив з найвищим коефіцієнтом масштабування в світі: з еквівалентом 24-3000 мм, він оснащується 125-кратним оптичним зумом.

P1000 є наступником P900, який вже подолав нову планку за допомогою 83-кратним зум-об'єктива. Об'єктив P1000 працює тільки на діафрагмі f/8.

Nikon P1000 призначений для екстремального масштабування, і навіть стане в нагоді для зйомки на природі і в космосі, і для цього він має спеціальні настройки спостереження за птахами, і навіть зйомки місяця. Камера може знімати відео 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду, а також має в арсеналі електронний OLED дисплей, підтримує функцію захоплення зображень RAW і працювати з системою передачі зображень Nikon SnapBridge Bluetooth.

Що стосується ціни, Nikon P1000 можна купити за 999 доларів.

Нагадаємо, що Apple припинить виробництво iPhone SE X і iPhone в цьому році, так як інтерес користувачів зміщується в бік "iPhone 9, iPhone 11 і iPhone 11 Plus", які представлять вже в цьому році. Аналітики прогнозують високий рівень незадоволеного попиту" на нові iPhone в цьому році через відсутність активності оновлення за останні кілька років". З-за цього експерти впевнені, що Apple буде виробляти 91 мільйон одиниць нових 2018 iPhone за останні два квартали цього року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung офіційно відкрила найбільший завод в світі з виробництва смартфонів. Він розташований в Нойде, найближчому місті індійській столиці Делі, і здатен збирати до 120 мільйонів смартфонів в рік. Samsung заявляє, що буде використовувати цей завод для випуску телефонів бюджетного рівня, які продаються менш ніж за 100 доларів, а також таких флагманських пристроїв, як Galaxy S9.

Індія - величезний ринок смартфонів з більш ніж 400 мільйонами користувачів, але населення країни в 1,3 мільярда означає, що як і раніше залишається багато невикористаного потенціалу. Нагадаємо, що Samsung недавно обганяв Xiaomi як найбільшого постачальника смартфонів в Індії, а цей найбільший завод збільшить кількість продажів.

Компанія розуміє, що смартфони дорожче 100 доларів просто не будуть популярні в Індії, тому відкриття цього заводу ніяк не торкнеться Apple і інших виробників небюджетних смартфонів.