Російським військовим не вдалося НЛО змусити піти на посадку. Як повідомляють російські ЗМІ, 7 січня над столицею Російської Федерації був зафіксований неопізнаний літаючий об'єкт. Хто був за кермом повітрянного судна і що привело його до Москви невідомо. Літальний апарат кілька разів зникав з радарів військ протиповітряної оборони. Швидкість переміщення об'єкта перевищувала 200 км/год.

Війська ППО Московської повітряної зони були приведені в підвищену готовність через НЛО над МКАДом. Зазвичай такі об'єкти ловлять відразу - це приватні літаки. Але в цьому випадку кінці знайти так і не вдалося. Дивного в цій історії взагалі досить-таки багато. Інцидент стався ще 7 січня. Відразу три локатора біля Москви зафіксували невпізнаний літаючий об'єкт в околицях МКАДа. Швидкість об'єкта при цьому сягала 200 кілометрів на годину. Що ще дивно - ні один засіб контролю не зміг встановити висоту його польоту.

В 8:04 всю московську систему ППО терміново привели в режим підвищеної бойової готовності. Точка пройшла вздовж МКАДа і в районі 8:42 пішла з радарів. Незабаром виникла знову, - її зафіксувала сусідня система в районі ПІД "Карманово". Там об'єкт різко прискорилося до 250 км/год і пропав. Виник вже в околицях Можайська і знову пропав. Режим готовності військ ППО був знятий в 9:15 7 січня. Що це було - так до сих пір ніхто і не дізнався.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чим пахне космос

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще