Питання існування життя на інших планетах давно тривожить уяву людства. Ймовірно, саме з цієї причини незвичайні предмети, що зустрічаються на поверхні Марса, викликають настільки пильну увагу громадськості. Останні фотографії поверхні Червоної планети, опубліковані космічним агентством NASA, не стали винятком із загального правила. Як повідомляють російські ЗМІ, об'єкт, відображений на одному зі знімків, послужив підставою для чергового звинувачення співробітників агентства у приховуванні даних про інопланетян.

Вчені з США в ході досліджень, проведених щодо виявлених на поверхні Марса предметів, сильно зацікавилися тим, який нагадав їм мушлю. Довжина її досягає приблизно двох дюймів. На фотографіях можна побачити, що поверхня над відповідною областю ніби обкопана, а мушля лежить ніби на вологій землі. Експерти наполягають на тому, що це є чи не прямим доказом того, що на Марсі є життя.

Примітно також і те, що співробітники NASA вже сповіщені про виявлений предмет, але жодних офіційних коментарів з цього приводу від них до цих пір не було. Природно, уфологи і інші представники псевдонаук тут же обрушилися на NASA з нищівною критикою, заявивши, що американське космічне відомство постійно приховує від громадськості відомості, які могли б дати відповідь на питання, пов'язані з можливістю існування позаземних форм життя.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про перспективу заселення інших планет людьми

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще