Група вчених з Вашингтонського університету в Сієтлі розробила прототип мобільного телефону, який обходиться без акумуляторної батареї.

Про це повідомляє PhoneArena. Телефон зможе використовувати для роботи енергію навколишнього середовища - від радіохвиль базової станції. Вченим довелося повністю перебудувати електронну схему ґаджета, щоб максимально скоротити споживання енергії.

Пристрій працює в нормальному режимі лише на відстані 15 метрів від станції. Вона видає сигнал на малопотужній частоті і конвертує його в електроенергію.

Прототип поки оснастили тільки системною платою з кнопками і світлодіодним індикатором. Наступну версію отримає E-ink дисплей і зможе приймати текстові повідомлення.

Популярні новини зараз

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

"Мобільний телефон зараз є одним з найбільш корисних об'єктів. А тепер уявіть, що, коли ваша батарея розрядилась, ви все одно можете посилати СМС і здійснювати дзвінки", - пояснив керівник науково-дослідної лабораторії Джошуа Сміт.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в КНДР вирішили не відставати на ринку мобільних ґаджетів й створити свій смартфон.