Стало доступно велике оновлення операційної системи Apple, MacOS High Sierra для всіх користувачів. Оновлення доступно для всіх власників макбуків 2010 року і пізніше.

І хоча зовнішній дизайн практично ніяк не змінився, нові функції операційної системи все-таки присутні. MacOS High Sierra включає нову, модернізовану файлову систему - Apple File System (APFS). Вона підтримує більш ефективні стандарти фото (HEIF) і відео (HEVC), що призначена для ефективної обробки 4K відео, заощаджуючи при цьому внутрішню пам'ять комп'ютера.

Крім графічних складових, компанія оновила і саму "основу" ОС: 64-бітна архітектура підтримує сучасні флеш-технології і призначена для використання нових накопичувачів великої місткості.

Зануриться в віртаульную реальність стане ще простіше - з'явиться можливість створення програми віртуальної реальності, яку будуть підтримувати окуляри віртального реальності від більшості крупніх виробників.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Крім стандартних змін, оновлення торкнулося і користувальницьких додатків: Photos тепер має розширений і потужний набір інструментів для редагування. У свою чергу, Apple оголосила про війну з дратівливими відеороликами в останній версії браузера Safari.

Для зручного спілкування з OS, компанія оснастила голосового помічника Siri більш природним голосом, на кшталт iOS 11 для iPhone.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розумна куртка зможе приймати дзвінки.