Користувачі відомої соцмережі Reddit звернули увагу на новий баг Android версії 8.1 Oreo для Google Pixel XL. Як виявилося, при підключенні до електромережі зарядний пристрій видає зайву потужність для зарядки смартфона (до 25 Вт замість максимальної 18 Вт).

При цьому проблема проявляється з невизначеною періодичністю навіть при використанні комплектного зарядного пристрою. На екрані в цей час блимає значок зарядки. Як зазначається, замість 2 ампер, зарядка здійснюється з силою струму 2,8 А, що може в перспективі знизити показники акумулятора через передчасний знос пристрою.

Однак найчастіше проблема проявляється в перші хвилини підключення, з-за чого контролер в смартфоні ненадовго відключає зарядку. Після кількох піків потужність струму знижується до оптимального значення.

Популярні новини зараз

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Користувачі вже не раз зверталися в Google, проте досі там нічого не зробили, щоб усунути проблему.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що ізраїльські дослідники встановили, що в чіпах American Micro Devices (AMD) існує більше десятка критичних недоліків, якими можуть скористатися хакери.

Уразливість виявлена в чіпах Ryzen і EPYC виробництва AMD виявлено 13 небезпечних вразливостей. Про це заявили експерти CTS-Labs (Ізраїль), повідомив Cnet. Повідомляється, що всі, хто користуються чіпами AMD, що перебувають під загрозою несанкціонованого втручання в їх роботу комп'ютерів з боку кіберзлочинців.