19 жовтня закінчився термін прийому заявок міст на розміщення другого офісу компанії Amazon. Результати конкурсу здивували керівництво компанії. Як повідомляють російські ЗМІ, кількість міст, що бажають розмістити у себе офіс корпорації, перевищила всі очікування. Всього компанія отримала заявки від 238 міст з 54 штатів. Лише 7 штатів проігнорували конкурс, включаючи Монтану, Вайомінг, Північну й Південну Дакоту, Арканзас, Вермонт і Гаваї.


Останні півтора місяці міста буквально лізли зі шкіри, щоб привернути увагу Amazon. Зокрема, багато з визначних пам'яток Нью-Йорка були висвітлені помаранчевим кольором на підтримку заявки міста на розміщення другий штаб-квартири Amazon, Бірмінгем (штат Алабама) встановив на вулицях три гігантських макета доставного контейнера Amazon, а влада Стоункреста (Джорджія) пообіцяли змінити назву міста на Amazon у разі, коли тут побудують другу штаб-квартиру інтернет-ритейлера. Навіть рідний для Amazon Сіетл здійснив безнадійну спробу роздобути собі її другий головний офіс.

Варто сказати пару слів про те, чим так приваблює другий офіс Amazon. Справа в тому, що Amazon не просто будує офіс. Компанія створює 50 тисяч додаткових робочих місць. Крім цього, корпорація готова зробити суттєві інвестиції в розвиток місцевої інфраструктури. Багато людей у світі дивляться на США як на зразок благоденства і процвітання. Але це не зовсім так. За останні 35 років США вивели за межі країни значну частину старої промисловості. На цьому тлі 50 тисяч робочих місць виглядає шматком за який варто поборотися.
Раніше портал "Знай.ua" повідмляв про причетність корпорації до торгівлі наркотиками