Ринок розумних речей стрімко розвивається. Збільшення корисних функцій не перешкоджає швидкому здешевленню технологій. Багато початківців пробують себе на цій ниві. Однак включення великих гравців у виробництво розумних домашніх пристроїв насичує ринок швидше, ніж він встигає розширюватися. І тут на допомогу невеликим виробникам приходить винахідливість і оригінальність технічних рішень. Так, наприклад, компанія 1-Ring випустила камеру спостереження, яка ширяє в повітрі. Як повідомляє сайт виробника, пристрій здатний записувати відео в темряві і пригнічувати шумове забруднення.

Творці говорять, що левітація додає не тільки естетичної ефектності, але і практичної ефективності. При такому пристрої зображення виходить завжди збалансованим, відсутні вібрації. І, левитируя, камері не потрібні додаткові технічні надбудови, щоб крутитися навколо своєї осі. Користувач отримує просту можливість управляти обертанням камери зі смартфона.

Компанія заявляє, що основна функція камери — безпека. Вона оснащена системою розпізнавання звуків і руху. Якщо під час відсутності господарів камера фіксує підозрілу активність, то вона запускає прямий ефір на смартфоні когось із мешканців. Якщо можливості запустити прямий ефір немає, то камера скористається іншими інтерфейсами зв'язку. Камера передбачає двосторонній зв'язок — при бажанні можна буде поспілкуватися зі зловмисниками, яких застала камера. Чи можна попередити домашніх про своє наближення. Також в камері є датчики чадного газу, вологості, світла і зміни температури.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про крадіжки в лікарнях

Популярні новини зараз
У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще