Засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.

Цього літа компанія створили повноцінну політику конфіденційності Telegram, щоб відповідати новим європейським законам про охорону особистих даних.

“У політиці конфіденційності ми залишили за собою право передавати IP-адресу та номер телефону терористів відповідним службам за рішенням суду. Незалежно від того, чи будемо ми коли-небудь користуватися цим правом, така міра повинна зробити Telegram менш привабливою майданчиком для тих, хто займається тут розсилкою терористичної пропаганди" - повідомив Павло Дуров.

Іншими словами, на думку Дурова, такий крок більше не буде залучати терористів до використання Telegram, оскільки правоохоронні органи зможуть отримати дані про терориста.

Популярні новини зараз

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Зима скасовується, але розслаблятися не варто: в Україні потеплішає до +18, скільки ще триватиме друге літо

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Незважаючи на це, в Росії сервіс і далі буде заблокований, оскільки Роскомнагляду і ФСБ не потрібні номера телефонів, а ключі шифрування від листування. Роскомнагляду мало таких даних як мобільний номер і ip-адресу будь-якого користувача

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.