Засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.

Цього літа компанія створили повноцінну політику конфіденційності Telegram, щоб відповідати новим європейським законам про охорону особистих даних.

“У політиці конфіденційності ми залишили за собою право передавати IP-адресу та номер телефону терористів відповідним службам за рішенням суду. Незалежно від того, чи будемо ми коли-небудь користуватися цим правом, така міра повинна зробити Telegram менш привабливою майданчиком для тих, хто займається тут розсилкою терористичної пропаганди" - повідомив Павло Дуров.

Іншими словами, на думку Дурова, такий крок більше не буде залучати терористів до використання Telegram, оскільки правоохоронні органи зможуть отримати дані про терориста.

Незважаючи на це, в Росії сервіс і далі буде заблокований, оскільки Роскомнагляду і ФСБ не потрібні номера телефонів, а ключі шифрування від листування. Роскомнагляду мало таких даних як мобільний номер і ip-адресу будь-якого користувача

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.