У Росії знову запрацювали веб-адреси Telegram: web.telegram.org і t.me — по ним можна користуватися месенджером у браузері або завантажити його офіційний клієнт. Цей несподіваний поворот здивував абсолютно всіх. У тому числі знову почали відкриватися прямі посилання на Telegram-канали. В першу чергу на цю можливість першими звернули увагу користувачі Твіттера.

Відповідно до реєстру заборонених сайтів, доступ до веб-версії Telegram не обмежується з 10 липня 2018 року. Роскомнагляд ніде не повідомляв про офіційної розблокування месенджера, тому досі незрозуміла причина відкритого доступу до месенджеру на території Росії.

Однак у частини провайдерів і операторів веб-адреси Telegram досі заблоковані, однак і це може бути тимчасовою проблемою.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

Нагадаємо, що 13 квітня 2018 року Роскомнагляд за рішенням Таганського суду Москви заблокував Telegram, в тому числі вніс адреси web.telegram.org і t.me в реєстр. Це стало відповіддю на відмову месенджера надати ФСБ ключі шифрування від листувань користувачів. Павло Дуров, засновник месенджера заявив, що надати ключі шифрування неможливо із-за технічних особливостей Telegram. І хоча Роскомнагляд заблокував месенджер, кількість користувачів на території Росії не знизилося у зв'язку з величезною кількістю обхідних шляхів.

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.