Ще в січні Skype оголосила, що тестує наскрізні зашифровані чати, захищені з використанням протоколу сигналів Open Whisper Systems. Тепер ця функція доступна для всіх користувачів Skype iOS, Android, Linux, Mac та Windows Desktop.

Щоб почати приватний розмову, виберіть "Новий приватний розмову" з меню або профілю одержувача. Одержувач потім отримає запрошення, і всі виклики і повідомлення, які відбуваються в цій розмові, будуть зашифровані до кінця, поки не будуть завершені.

Однак є кілька обмежень: користувачі можуть брати участь тільки в одній приватній розмові на пристрій за раз. Приватний розмову можна перемкнути на інший пристрій, але все відправлений і отриманий буде прив'язане до будь-якого використовуваного пристрою.

Раніше Skype дійсно пропонував певну форму шифрування, але наскрізне шифрування більш безпечно, оскільки вміст повідомлення може бути прочитане лише відправником і одержувачем. Він приєднується до ряду інших платформ чату, які пропонують наскрізне шифрування, включаючи iMessage від Apple і Messenger від Facebook, який також пропонує цю функцію в якості опції.

Популярні новини зараз
Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно
Показати ще

Таку систему використовують і Telegram, який на сьогоднішній день ще жодного разу не зламали. Ваші дані щодо змін під захистом. До речі, отримати ключі шифрування неможливо, оскільки їх просто немає. Іншими словами, розшифрувати повідомлення неможливо.

Нагадаємо, що мобільні оператори України на даний момент зосереджені на поліпшенні якості в існуючих мережах. Тобто найближчі кілька років чекати 5G в Україні не варто.

Як повідомляв раніше Знай.uа, 19 серпня в Амстердамі, столиці Нідерландів, в одному з офіційних магазинів компанії Apple раптово вибухнув iPad. Джерела повідомляють, що причиною вибуху гаджета став перегрів або негерметичний акумулятор.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Компанія впевнена, що нова система дозволить клієнтам отримувати відповіді на свої питання набагато швидше і простіше.