Оновлення Windows змусить ваш комп'ютер попотіти

поділитись
Компанія дослухалась до прохань користувачів

Ми раніше вже писали, що в Windows 10 є ігровий режим, і в майбутньому весняному оновлення Redstone 4 він отримає великі зміни. Але, схоже, це не єдиний спеціальний режим для майбутніх версій "десятки".

 

3D-моделювання, монтаж відео та інші "важкі" завдання вимагають не менше ресурсів, ніж ігрові тайтли AAA-класу. І тому компанія Microsoft вирішила врахувати побажання таких користувачів та підготувала новий режим для Windows 10.

 

Він з'явився в Windows 10 Insider Preview Build 1710 і називається Ultimate Performance. Для його включення потрібно зайти в "Панель управління", вибрати "Електроживлення" і встановити режим Максимальної продуктивності". Як повідомляється, він працює тільки в редакціях Pro for Workstations (не плутати зі звичайним Pro), хоча можливо в релізі він з'явиться і в інших версіях.

 

 

Як наголошується, цей режим доступний тільки на ПК. Власникам ноутбуків і планшетів доведеться чекати, оскільки в Microsoft припустили, що це тимчасова незручність.

 

 

Зазначимо, що Microsoft, по суті, йде по шляху розробників материнських плат, де за замовчуванням є кілька профілів для різних завдань. Не виключено, що в майбутньому з'являться і інші режими.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що microsoft втерла носа Apple.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
microsoft, доповнена реальність, голограми
Windows передає всі дані на сервери Microsoft
0
0
20:16 23.04.2018
Пора вчитися вигадувати надійний пароль!
0
0
17:49 23.04.2018
Новинка обзаведеться деякими змінами
0
0
16:21 23.04.2018