Ми раніше вже писали, що в Windows 10 є ігровий режим, і в майбутньому весняному оновлення Redstone 4 він отримає великі зміни. Але, схоже, це не єдиний спеціальний режим для майбутніх версій "десятки".

3D-моделювання, монтаж відео та інші "важкі" завдання вимагають не менше ресурсів, ніж ігрові тайтли AAA-класу. І тому компанія Microsoft вирішила врахувати побажання таких користувачів та підготувала новий режим для Windows 10.

Він з'явився в Windows 10 Insider Preview Build 1710 і називається Ultimate Performance. Для його включення потрібно зайти в "Панель управління", вибрати "Електроживлення" і встановити режим Максимальної продуктивності". Як повідомляється, він працює тільки в редакціях Pro for Workstations (не плутати зі звичайним Pro), хоча можливо в релізі він з'явиться і в інших версіях.

Як наголошується, цей режим доступний тільки на ПК. Власникам ноутбуків і планшетів доведеться чекати, оскільки в Microsoft припустили, що це тимчасова незручність.

Популярні новини зараз
Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

Зазначимо, що Microsoft, по суті, йде по шляху розробників материнських плат, де за замовчуванням є кілька профілів для різних завдань. Не виключено, що в майбутньому з'являться і інші режими.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що microsoft втерла носа Apple.