Месенджер Telegram змінив свою політику конфіденційності Telegram, щоб відповідати новим європейським законам про охорону особистих даних.

В політиці конфіденційності месенджер має право передавати IP-адресу та номер телефону терористів відповідним службам, але тільки за рішенням суду. Незалежно від того, чи будемо ми коли-небудь користуватися цим правом, така міра повинна зробити Telegram менш привабливою майданчиком для тих, хто займається тут розсилкою терористичної пропаганди, що зменшить їх кількість. Ось що потрібно знати про головні зміни, які торкнутися кожного користувача.

1.У Росії Роскомнагляд від Telegram вимагають не номер і IP адресу терористів за рішенням суду, а щось принципово інше - доступ до повідомлень, причому всіх користувачів. Цілком можливо, що спочатку буде надаватися лише ip-адресу і номер мобільного телефону, навіть може бути ще гірше, якщо Telegram вирішить підкоритися вимогам Роскомнадзора.

2. Telegram в Росії знаходиться поза законом; щодня блокуються сотні IP-адресів в спробах припинити доступ до сервісу, але вже протягом декількох місяців користувачів месенджера не відчувають ніяких труднощів.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій з омолодженим обличчям зібралася в Київ, але її не впізнали: сама на себе не схожа

З'їв бутерброд і "прописався" біля унітазу: українцям масово впарюють фальсифіковане вершкове масло

Відпахав у колгоспі за мінімальну пенсію: у стажі українців знайшли хитру лазівку

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Навіть Павло Дуров повідомив, що "опір триває". Ніхто не планує надавати владі Росії ключі доступу до листування кожного користувача, тому ці зміни не так страшні, як може здатися з першого погляду.

Нагадаємо, що американська компанія Apple у вересні представить три нові моделі iPhone, які зовні будуть схожими на iPhone X, але з деякими зовнішніми відмінностями. Це стосується і бюджетної версії.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", WhatsApp messenger являє з себе найпопулярніший засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером.

Також "Знай.uа" писав, що засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.