Сонячні електростанції дозволяють не тільки уповільнити глобальне потепління, але і заощадити значні кошти. У 2017 році Китай став світовим лідером за масштабами виробництва сонячних панелей і за темпами переходу внутрішнього ринку на енергію Сонця. З цієї причини сонячна електростанція у формі гігантської панди може розцінюватися як символ успішної боротьби Піднебесної за зелену енергетику. Як повідомляє портал Мignews, проект будівництва такої станції був підтриманий ООН.

У північному регіоні Китаю, провінції Шаньсі, будується сонячна електростанція у вигляді панди, потужність якої становить більше 50МВт. Попередньо відомо, що після завершення будівництва проекту Panda Green Energy, її потужність стане вдвічі більше, пише Mashable. За інформацією, наданою Panda Green Energy, творці очікують, що цікавий вид станції допоможе надихнути молоде покоління, зацікавити жителів питанням використання сонячної енергії, а також залучити туристів.

Реалізація проекту проходить при співробітництві з програмою розвитку ООН. Компанія планує спорудити електростанції у формі панди і в інших країнах Центральної та Південно-Східної Азії. Крім цього, творці розробляють проекти, натхненні й іншими тваринами, серед яких коала і носоріг.

Популярні новини зараз

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Кейт Міддлтон змінила зачіску і приміряла вбрання нареченої: найкращий образ з часів весілля з принцом Вільямом

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про енергетичну незалежність Google