Блогер Зак Нільсон, автор каналу JerryRigEverything, відомий своїми тестами смартфонів на міцність, вирішив перевірити живучість першого iPhone, який був випущений 10 років тому. Зак провів свій класичний тест на стійкість до подряпин, вогню і вигину.

Звичайно, всі пластикові деталі першого iPhone досить легко дряпалися. В тому числі і лінза камери, яка також виконана з пластику. Екран починає дряпатися предметами, твердість яких починається з 5 за шкалою твердості Мооса. Екрани сучасних смартфонів починають дряпатися з позначки 6.

А ось зігнути перший iPhone у Зака не вийшло - корпус досить товстий і міцний, і не такий довгий, як у сучасних смартфонів.

Дивись як впорався з тестом Зака сучасний iPhone 7:

Популярні новини зараз
Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо
Показати ще