Технологія розпізнавання осіб в першу чергу використовується в сфері безпеки. Як особистої, так і суспільної. Керівництво аеропортів все частіше вдається до використання цієї технології. Як передає Verge, міжнародний аеропорт Дубая оригінальним чином застосував цю ідею.

На контрольно-пропускних пунктах встановлять «віртуальні акваріуми» — арки, оснащені камерами і системою розпізнавання осіб "Акваріум" за формою повторює тунель в аквапарку, за стінами якого плавають риби і морські тварини. Він оснащений 80 камерами, які будуть сканувати особи і райдужні оболонки очей проходять пасажирів. Всередині тунелю встановлені екрани, які можуть відображати рекламу, підводний світ або різні пейзажі. Як тільки мандрівник досягне кінця тунелю, зображення зміняться або на побажання приємної поїздки, або на попереджувальний червоний сигнал.

Такий підхід дозволить не просто використовувати вже існуючу технологію, але і змусить людину буквально крутитися на всі боки, даючи можливість камерам як можна більш детально просканувати зовнішність. Перший подібний тунель повинен з'явитися вже в наступному році. Інші термінали будуть оснащені подібними пристроями до 2020 року. Вважається, що акваріуми спостереження допоможуть не лише службі безпеки, але і прискорять видачу багажу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про поліцейські функції ШІ

Популярні новини зараз
Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Волонтери переконані, що в Епіцентрі торгують бронежилетами для ЗСУ Кіра Рудик потрапила в ганебний скандал: "Хочеться хайпанути" Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд"
Показати ще