Кріптовалюти знаходяться в центрі загальної уваги. Одні бачать в них надійний замінник традиційних грошей, інші вважають їх загрозою фінансовій стабільності. До другого табору долучилася і Південна Корея. Слідом за Китаєм вона ввела заборону на продаж і будь-які операції з ICO, повідомляє Reuters.

Раніше повідомлялося, що південнокорейська Комісія по нагляду за фінансовим сектором вирішила позбутися сірих зон в законодавстві і захистити споживачів від шахрайства. Відомство, зокрема, планувало позбутися анонімності при здійсненні кріптовалютних операцій.

Слідом за обіцянками пішли дії. Представники комісії в черговий раз озвучили найпоширеніші звинувачення на адресу кріптовалют. Багато експертів згодні з тим, що вони дійсно відкривають двері для впровадження нових схем ухилення від оподаткування та створення фінансових бульбашок. На сьогоднішній день ще не ясно наскільки суворою буде боротьба за дотриманням нових правил. Очікується, що в найближчому майбутньому більшість великих країн запровадять ті чи інші обмеження на використання кріптовалют.

Раніше портал "Знай.ua" пояснював, чому кріптовалюти це мильна бульбашка

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще