Попри весь ажіотаж навколо біткоіна, зберігати накопичення у цьому різновиді криптовалюти не так вже й безпечно. Часто зламують навіть масштабні біржі, на яких відбуваються торги, що приносить чималі збитки власникам подібного віртуального капіталу.

Відповідну думку в коментарі "Знай.ua" висловив економічний експерт Максим Праздніков.

Фахівець попереджає: так звані "мінуси" після провальних торгів розподіляють між всіма учасниками:

"Але безпосередньо з гаманця гроші пропасти не можуть, хіба що власник передав дані якимось шахраям", - додав він.

За словами Празднікова, політики, які вже зберігають заощадження у такій валюті, найближчим часом почнуть витрачати їх, ніби за безготівкою формою, по схожій системі, як діє на картках:

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

"Починають з'являтися перші торгові точки і кафе, де можна розплачуватися біткоінами. Однак, поки це більше елемент маркетингу, щоб зробити собі рекламу, але у майбутньому все може змінитися. Я знаю історію, коли за біткоіни була куплена вілла на одному з екзотичних островів".

Прогнозує експерт і зростання середньої вартості біткоіна, незважаючи на ризики його використання: на сьогоді один вже коштує 4300 доларів, але буває, що показники зростають до 500 тисяч доларів.

Якщо НБУ не визнає подібний різновид криптовалюти на офіційному рівні, то всі вкладники ризикують в один день втратити свої кошти.

"Я б не радив вкладати всі свої заощадження у біткоіни. І чекати, що ви збагатитеся. Щоб відчувати себе впевненим у завтрашньому дні, не варто всі яйця класти в одну корзину. Але якусь частину своїх заощаджень все-таки варто зберігати і в криптовалюті", - підсумував Праздніков.

Як повідомляв портал "Знай.ua", третя версія біткоіна може з'явитися вже цієї осені.