На протязі кількох останніх місяців ми могли спостерігати відразу кілька витоків живих фотографій смартфона Google Pixel 3 XL, офіційна презентація якого відбудеться лише в жовтні. І навіть живі відео зі смартфоном виклали в мережу. Джерелом багатьох із них є один український блогер, який передчасно отримав у своє розпорядження достовірно виглядає примірник Pixel 3 XL.

Блогер Лучков продемонстрував не тільки фотографії самого смартфона, але і його коробку, інструкцію користувача та комплектні аксесуари. Судячи з опису профілю в Telegram-каналі, цей блогер пов'язаний з компанією Wylsacom Media.

Поки немає відомостей про те, яким чином продавець отримав смартфони Google Pixel 3 XL. Ресурс 9to5google висловлює припущення, що в даному випадку мова йде про перепродаж вкраденої партії смартфонів.

І хоча фото, зроблені з Pixel 3 цілком якісні, аналітики виявили величезну проблему ще до виходу флагмана. Варто зазначити, що у смартфона досить великий екран розміром в 6.7 дюймів, однак акумулятор лише на 3 400 маг. Цього дуже мало для такого ненажерливого смартфона.

Нагадаємо, що Samsung анонсувала пару ігрових моніторів на Gamescom 2018, позиціонуючи їх як "доступні" у власних словах компанії. Серія CJG5 поставляється в 27 - 32-дюймових варіантах з використанням вигнутих панелей 2560 x 1440 ВА з частотою оновлення 144 Гц.

Як повідомляв раніше Знай.uа, нещодавно гравці дізналися повна назва нової гри Хидэтаки Суэхиро, відомого як Swery. А тепер автор Deadly Premonition представив свій проект The Missing: J. J. Macfield And The Island Of Memories на виставці gamescom 2018. До того ж, тепер навіть трейлер знаходиться у відкритому доступі.

Також Знай.uа писав про те, що глава Valve, Гейб Ньюелл вирішив зробити унікальний подарунок для всіх власників бойового пропуску Dota 2 з нагоди проходить зараз турніру The International 2018. Він став новим коментатором гри.