Вчора, коли Sony сказала японським інвесторам, що PS4 "входить в кінець свого життєвого циклу" (як переведено Такаші Мочизуки з Wall Street Journal) стало відомо, що саме це означає. Сьогодні Мочизуки повідомляє WSJ, що це означає, що PS4 має принаймні ще три роки незаперечного уваги з боку консольного бізнесу Sony.

"Ми будемо використовувати наступні три роки для підготовки до нового кроку", - сказав в інтерв'ю журналу генеральний директор Sony Interactive Entertainment Цуесі Кодера. Реліз 2021 року для будь-якої нової PlayStation, через вісім років після запуску 2013 року, буде трохи відставати від запланованих дій. Тривалість життя PS4 збільшиться через існування PS4 Pro, який був запущений в кінці 2016 року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, Instagram додає можливість відключити людей від появи у вашій стрічці новин. Оновлення програми дасть можливість видаляти чиїсь пости, або як їх фото в їх історії. Ви як і раніше зможете переглядати профіль "приглушеного" людини; ви можете скасувати приховування постів в будь-який час непомітно для самого власника аккаунта.

Популярні новини зараз

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

І хоча раніше була можливість відписуватися, це не завжди добре позначається на відносинах з людиною в реальному житті.

Соціальні мережі часто повільно додають функції відключення контенту, оскільки вони воліють показати як можна більше контенту для відображення вам. Але у міру того, як мережа розвивається, контент стає все більш одноманітним і нецікавим.

Нагадаємо, що останній бета-версії операційної системи Android P було знайдено зображення смартфона, який може виявитися новий гаджет від Google, або навіть продовженням лінійки Pixel.

Наголошується, що нова версія Android P буде представлена одночасно з новим смартфоном Google Pixel, пише KeyForWeb з посиланням на зображення, отримане сайтом SlashGear.