WCO – це всесвітня митна організація, що виконує безліч різних завдань, у тому числі збір даних про контрафактну продукцію. За її даними, за останній рік було офіційно задокументовано понад 900 випадків масового продажу клонів смартфонів Samsung, у результаті чого продукція саме цього виробника є найпопулярнішою в світі. До речі, 5 років тому ця цифра перевищувала позначку в 4000 випадків. Про це пише iTechua.

На другому місці знаходяться смартфони від американського виробника Apple з показником в більш ніж 800 випадків. "Яблучні" телефони підробляють трохи рідше і, на щастя, відрізнити їх від оригінальних моделей вкрай просто із-за великої різниці між iOS і Android. За даними експертів, найчастіше телефони підробляють китайські виробники, які збирають клони найбільш відомих моделей, на кшталт iPhone 8, Galaxy S8, Galaxy Note 8 і їх аналогів.

Підроблені телефони мають різні класи якості. За зовсім низькою ціною продають такі смартфони, які можуть мати багато навіть зовнішніх відмінностей від оригіналів.

Як відрізнити оригінальний смартфон від підробки

Популярні новини зараз

Головне за 29 листопада: нові правила в'їзду в Україну, доплати пенсіонерам, чергова "пристрасть" Полякової і загибель "батька" кота Леопольда

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Укрзалізниця спростила купівлю квитків: тепер без черг до каси і достатньо тільки смартфона

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Білл Гейтс зізнався, що думає про Apple. Перед квартальним фінансовим звітом Apple аналітики несхвально відгукувалися про рівень продажів iPhone X. Однак, ситуація докорінно змінилася. Сильні фінансові показники Apple спонукали мільярдера Уоррена Баффета закупити ще більше акцій компанії. Також знайшлася пара слів про компанію і у засновника Microsoft Білла Гейтса.

В інтерв'ю CNBC Білл назвав Apple "приголомшливою компанією": "Топові технологічні компанії зараз демонструють дуже сильний прибуток. Але Apple заробляє більше за всіх. Це не спекулятивна технологічна компанія, яка тільки продовжує втрачати гроші", - зізнався Гейтс.

Похвалу на адресу компанії висловив і Баффет: "Ми купили близько 5% компанії. Я б хотів володіти сотнею відсотків... Нам дуже подобається економіка їх діяльності. Нам подобається менеджмент і те, як вони думають".