Компанія Sony зробила приємний подарунок власникам консолей PlayStation та фанатам стрілялок. У ці вихідні популярний шутер DOOM можна отримати безкоштовно.

Про це повідомили на сторінці PlayStation у Twitter.

Щоправда, акція доступна виключно підписникам PS Plus. Однак ігри такого масштабу нерідко роздають безкоштовно учасникам цієї програми. Геймери отримають останню версію DOOM з усіма новими картами та доповненнями.

Розробники id Software перевипустити популярну у 90-і стрілялку DOOM 13 травня минулого року. Римейк отримав високі оцінки від критиків та геймерів.

Популярні новини зараз
Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила ТЦК більше не чекатимуть: військовозобов’язаним дали кілька днів - що треба встигнути Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", вітчизняні спеціалісти планують зробити українським інтерфейс консолі PlayStation.