Популярність приставки PlayStation в Україні зростає із кожним днем, тільки от любителі ігор постійно скаржилися на головну незручність: широкому загалу такі розваги не доступні, адже рідною мовою там – ні слова. Всі інструкції досі були тільки англійською.

Взялися виправити цю проблему вітчизняні фахівці. За прикладом чехів, компанія Sony Interactive Entertainment нагадала: українською володіє до 40 мільйонів осіб, тому переклад буде не тільки додатковою зручністю, а й необхідністю.

Раніше в якості альтернативи користувачам пропонували російськомовний сервіс від PlayStation Store, де навіть перейти на англійську було не можна. Чехи в свою чергу давно розібралися із такими "примусовими" речами і зібрали 5 тисяч підписів, щоб просувати свою мову навіть в іграх.

Наші спеціалісти пропонують кілька нововведень у PlayStation:

1. Зміна мови клавіатури в системі PS (додатково - PS Store на англійську)

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Показати ще

2. Додати україномовний інтерфейс в систему PS, до спільноти, магазину та служби підтримки.

Автори ідеї запевняють, що необхідна кількість підписів дасть виробникам зрозуміти, що будь-яка компанія не може ігнорувати права користувачів, які захоплюються іграми. Вони просять підтримати україномовних користувачів, підписавши петицію на офіційному ресурсі розробників.

Як повідомляв портал "Знай.ua", фахівці презентували мобільний стартап, який допоможе заробити.