Технологія Face ID стала причиною масштабних спорів. Одні користувачі стверджували, що це крок в напрямку зручності та безпеки управління гаджетом, інші, що це інструмент несанкціонованого збору біометричних даних. Однак, винахідливий інженер знайшов ще одне застосування для технології TrueDepth, яка лежить в основі системи розпізнавання осіб. Як повідомляють російські ЗМІ, американець розробив гру, управління якою здійснюється з допомогою мімічних зусиль користувача.

Випускник Вашингтонського університету Нэйтан Гиттер (Nathan Gitter)розробив гру Rainbrow (від слів rainbow — "веселка" і eyebrow — "брова"), в якій потрібно управляти emoji з допомогою брів. Якщо підняти їх, то смайлик буде рухатися нагору, якщо насупитися — вниз. Таким чином потрібно ухилятися від інших емодзі і збирати бонусні зірки. Гра безкоштовна, але працює тільки на iPhone X, тому що задіює камеру TrueDepth: технологію, що використовується в системі розпізнавання обличчя Face ID і Animoji. Також Гиттер задіяв платформу Apple для доповненої реальності ARKit, щоб розпізнавати, де знаходиться обличчя користувача.

Редактор одного з технічних журналів спробував пограти в Rainbrow: виявилося, що гра, як і Animoji, продовжує коректно працювати, навіть якщо закрити пальцем всі сенсори TrueDepth, крім самої фронтальної камери. За словами розробника, в подальшому він додасть Rainbrow таблицю рекордів для змагання з іншими гравцями. Гиттер зазначив, що він не перший, хто робить гри з управлінням особою для iPhone X: у грудні вийшло додаток Nose Zone, де потрібно знищувати супротивників, вказуючи на них носом.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про близнюків, які взломали Face ID

Популярні новини зараз

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще