Смартфони Pixel і Pixel XL, друге покоління яких відоме своєю високою вартістю, помноженої на десяток апаратних і програмних проблем, що стали причиною судового позову проти Google.

На інтернет-гіганта подала в суд юридична фірма Girard Gibbs LLP, а позов цей колективний, а самі юристи вже мають досвід подібних справ. Суть претензії зводиться до того, що в першому поколінні Pixel і Pixel XL, представленому восени 2016 року, є серйозні проблеми з мікрофоном. Вони носять апаратний характер, і мікрофон може просто перестати працювати і потім ожити повторно, і так кілька разів. У деяких випадках воскресіння не відбувалося, і власникам апаратів доводилося звертатися в сервіс за ремонтом.

Як йдеться у позові, Google відмінно знав про існування проблеми, але ніяк не вплинув на її усунення, отже, він продавав споживачам завідомо несправні пристрої. Юристи і прес-центр Google поки не коментують ситуацію, що склалася і не розкривають розміри суми, яку позивачі зажадали в якості компенсації завданої їм моральної шкоди. Додамо, що друге покоління смартфонів Pixel і Pixel XL виявилося набагато менш якісним, і нові проблеми з них спливають досі, хоча з моменту дебюту пройшло вже півроку.

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Ексдружина Аршавіна показала понівечене хворобою обличчя: "Лікарі вирізали все"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google Maps зловив цього рептилоида.