Популярна соціальна мережа Facebook створила нову функцію, що дозволяє користувачам контролювати обіг фотографій з їх зображенням у мережі. Тепер, відзначати потрібну людину зовсім не обов'язково. Система розпізнає обличчя і надішле повідомлення відповідному користувачу. Після цього чоловік, зображений на фотографії, зможе або підтвердити мітку, або попросити систему прибрати фото. Як повідомляє ICTV, цей алгоритм допоможе, в тому числі, і в боротьбі з шахраями, що видають себе за інших людей.

Facebook навчився сповіщати про те, що хтось опублікував фотографію з користувачем, не зазначивши його. Так, завдяки системі розпізнавання осіб для цього не буде потрібно, щоб людину відзначали на знімку. До цього алгоритм тільки пропонував відзначити друзів під час публікації фотографії. Після отримання повідомлення користувач зможе відзначити себе на фото або поскаржитися, якщо він не хоче, щоб цей знімок з'являвся на Facebook. Соцмережа не зможе сповістити про публікації фотографії, якщо сторінка захищена налаштуваннями приватності і закрита для користувачів не зі списку друзів.

Функцію розпізнавання обличчя також можна буде відключити в налаштуваннях. – Ми дійсно думали про цю функцію вже дуже давно. Якщо хтось публікує фотографію з вами, ви просто могли не дізнатися про це, — заявив глава відділу конфіденційності Facebook Роб Шерман. Соцмережа також має намір боротися з самозванцями: користувач отримає повідомлення, якщо хтось поставив його фото в якості аватарки. Крім того, Facebook буде використовувати розпізнавання осіб для створення тексту на основі фотографії — це необхідно слабким зором або незрячим користувачам, які не можуть побачити знімок.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як огородитися від нав'язливих постів

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще