На початку цього місяця Epic Games випустила бету шутера Fortnite на мобільній платформі Android. Однак, щоб не ділитися прибутком з Google, розробники випустили власний фірмовий інсталятор для установки гри. Варто відзначити, що Google і Apple брали до 30% прибутку з продажів і покупок собі, і, враховуючи популярність гри, це дуже великі гроші. Але, як виявилося, там була серйозна уразливість.

Ресурс XDA Developers повідомляє, що розробники вже оновили програму, прибравши пролом, що дозволяв проводити атаку під назвою Man-in-the-disk і впроваджувати шкідливий додаток. Суть в тому, що програма Epic Games підміняла APK-файл з грою відразу після завершення завантаження і перевірки відбитка пальця. Це дозволяло обійти захист Google Play, але також могло стати причиною проблем. Фактично можна підмінити файл з грою на вірус або майнер, і це спрацювало б. Надалі, ваші дані були б під загрозою, у тому числі дані про банківські карти і паролі до них, а також фото, відео, повідомлення і так далі.

Але все серйозніше проблема торкнулася користувачів смартфонів і планшетів Samsung. Справа в тому, що на пристроях цієї компанії Fortnite Installer автоматично встановлює АПК через власні API магазину Galaxy Apps, де перевірка проводиться тільки за назвою пакету. Інакше кажучи, можна впровадити сторонній пакет з такою назвою, і не має значення, що насправді знаходиться під такою назвою.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

У Києві пенсіонерка віддала шахраям півмільйона, українці охнули - "Ось вам і зубожіння"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.