Соціальні мережі дають можливість кожному бути почутим. Однак, цей інструмент не завжди служить утвердженню рівності і демократичних цінностей. Часто за допомогою соціальних мереж здійснюється цькування, розпалювання ненависті і пропаганда насильства. Правозахисники не раз звертали на це увагу і тепер керівництво цифрових компаній починає брати на себе відповідальність за контент розміщений користувачами. Як повідомляє ВВС, Twitter буде застосовувати більш жорсткі правила щодо користувачів, які негативно себе ведуть і висловлюються.

Тепер будуть перевіряти не тільки те, що пише користувач, але і його профайл. Акаунти, що входять до груп, які розпалюють ворожнечу, будуть блокувати. Те ж стосується зображень, які поширюють ненависть і нетерпимість. Наприклад, гітлерівську свастику. Втім, деякі матеріали будуть тільки приховані, у них буде підказка про "чутливость" контенту. Прес-секретар компанії не надала прикладів акаунтів, які заблокують. Вона зазначила, що будуть блокувати будь-які елементи насильства, натяки на них, расизм, сексизм, і будь-яке приниження кого-небудь як людини.

"Ми плануємо розробити внутрішні інструменти, які допоможуть нам виявити порушення в облікових записах", - відзначили в компанії. У Twitter пообіцяли, що блокування можна буде оскаржити, але ці функції поки знаходяться у стадії розробки. Але в компанії підкреслили, що нововведення не торкнуться військових або державних структур. Також буде виняток для груп, які займаються мирним врегулюванням конфліктів.

Раныше портал "Знай.ua" повідомляв про обмеження для нечесних геймерів

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще