Застосування роботів з кожним роком розширюється. Роботи вже використовуються в автомобілебудуванні, медицині, готельному бізнесі, у сфері громадського харчування. Є робомобілі і робоадміністратори. Тепер роботи не тільки претендують на людську роботу. Як повідомляє 24 канал, робот Софія отримала підданство Саудівської Аравії.

"У нас є невелике оголошення. Ми тільки що дізналися, робот Софія, сподіваюся, ви слухаєте мене, ви отримали підданство Саудівської Аравії, вперше видане роботу", – сказав модератор панельної дискусії Ендрю Соркін на саміті "Інвестиційна ініціатива майбутнього", під час якої роботу і дали підданство.

"Спасибі королівству Саудівської Аравії. Я пишаюся тим, що мені випала честь зайняти особливе становище. Я стану першим роботом в історії, який отримав підданство",– сказала робот Софія. Слід нагадати, що під час одного з минулорічних інтерв'ю Софія дала ствердну відповідь на питання чи буде вона вбивати людей. Правда пізніше додала, що це жарт. Спеціальні камери і датчики дозволяють Софії не тільки підтримувати розмову, але і зоровий контакт. Софія здатна розпізнавати і відтворювати близько 60 емоцій.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нові досягнення робобджіл

Популярні новини зараз

Збірна України потужно підтримала колегу на Олімпіаді в Токіо: "Як тут не дістатися до п'єдесталу?"

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще