Компанія Voodoo Manufacturing спеціалізується на створенні промислових прототипів і управляє міні-фабрикою із 160 3D-принтерів в Брукліні. Зовсім недавно компанія найняла робота, який буде підтримувати виробництво продукцію в нічну зміну без втручання людини.

У зв'язку з величезною конкуренцією на ринку 3D-друку, Voodoo Manufacturing розширює виробництво. Однак наймання нових співробітників тягне за собою збільшення витрат компанії. Замість цього в Voodoo Manufacturing вирішили купити робота, який зміг би завантажувати пластини в 3D-принтери вночі.

Саме завантаження пластин, не здатна відбуватися в конвеєрному режимі, тому без втручання людини не обійтися. Роботу потрібне лише включене світло на заводі.

Популярні новини зараз

Синоптики пообіцяли українцям морозний початок весни: озвучено прогноз на тиждень 

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

В якості підходящої моделі компанія вибрала UR10 від Universal Robots, відомої фірми, що займає 60% ринку так званих коботов, – легко програмованих роботів, які можуть безпечно працювати пліч-о-пліч з людиною, відповідаючи стандартам безпеки. Завдяки використанню автоматизація завантаження досягне 90%.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що створена вертикальна ігрова миша.